x
K R E K P O T

Amazon Hesap Yönetimi

 • Amazon Vendor Hesap Yönetimi
 • Amazon Seller Hesap Yönetimi
 • Amazon İşletmeniz İçin Taktiksel Çözümler

Amazon Vendor Hesap Yönetimi

Panel kullanımı, günlük yönetim, vendor programları araştırması, talep planlaması ve daha fazlasıyla optimize edilen; reklamlar, geliştirme fikirleri, ürün tasarımı, üretim ve lojistik gibi endüstri 4.0 alanlarını kapsayacak şekilde isteğe göre genişletilebilen müşteriye özel yönetim ve takip süreçleri yaratma konusunda profesyonel ekibimizden yardım alabilirsiniz.

E-Ticaret Danışmanlığı

Amazon Seller Hesap Yönetimi

Günlük yönetim, FBA danışmanlığı, envanter planlaması reklam, içerik geliştirme ve çok daha fazlasıyla markanız için fırsatları en üst düzeye çıkarıyor ve büyümeyi teşvik ediyoruz.

E-Ticaret Danışmanlığı

Amazon İşletmeniz için taktiksel çözümler

İstekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda size ve sunduğunuz hizmet/ürüne özel e- ticaret yazılımınızı geliştiriyor ve içerik oluşturma desteği sağlıyoruz.Markanızın veya firmanızın sosyal medya platformlarındaki başarısını tespit ediyoruz ve dijital pazarda rakiplerinizden sizi ayırıcak özgünlükte tasarım projeleri sağlıyoruz.

E-Ticaret Tasarım

İşinizi kolaylaştıralım!

Sizin adınıza çalışan Amazon uzmanlarımızın yönlendirmesiyle çalışan tasarım ve reklamcılık ekibimizin yardımıyla kalabalık pazarda rakiplerinize üstünlük kazanın..

 • Amazon SEO

  Listelerinizin tamamen optimize edilmesini sağlayarak ürünlerinizin Amazon algoritmasına göre iyi bir sıralamaya sahip olmasının yolu olan maksimum organik keşfedilebilirlik ve anahtar kelime indeksleme için zemin hazırlıyoruz.

 • OFF Platform Reklam Hizmeti

  Facebook ve Google reklamları gibi platform dışı reklamcılık taktiklerini kullanarak, Amazon ürün listelemelerinize satış ve trafiği başlatabilir ve Amazon algoritmasında iyi bir sıralamada olduğunuzdan emin olabiliriz.

 • Sosyal Medya Yönetimi

  Sosyal medya, Amazon mağazanızdaki satışları artırmanın en iyi yollarından biridir. Güçlü bir sosyal medya varlığıyla, ürünlerinizi görünür kılmanın en ideal yolu olan marka bilinirliğini kullanabilirsiniz. Krekpot Amazon Danışmanınız, e-ticaret stratejinizi desteklemek için zahmetsiz bir sosyal medya yönetimi sunar, bu nedenle gözünüz arkada kalmaz.

 • İçerik oluşturma ve Markalama

  Amazon yolculuğunuza zaten başlamış ve yüzbinlerce ASINiniz olsa bile, ürünleri Amazon'a seo uyumlu bir şekilde tekrar yüklemenize, arka uçta yaşayabileceğiniz parent-child sorunlarını düzeltmenize ve listelemelerinizin düzgün görüntülendiğinden emin olmanıza yardımcı olabiliriz.

Go To Top