x
K R E K P O T

E-Ticaret Danışmanlığı

  • Özel E-ticaret Yazılım Hizmetleri
  • Site Optimizasyonu
  • İçerik Yönetimi ve Tasarım Hizmeti
  • Arama Motorları Kullanımı
  • Site Alt Yapısını Güncel Tutma

Özel E-ticaret Yazılım Hizmetleri

E-Ticaret Sitesi genel olarak, satış bedelinin müşteriden birçok farklı yöntemle ödeme almasına dayalı bir sistem olduğu için, banka ve güvenlik boyutları önemlidir. E-Ticaret sadece bir Web sitesi değil, tüm süreçleri yöneten bir yazılımdır. Ürünlerinizi daha geniş kitlelere ulaştırmanız için sizlere tecrübe sahibi ekibimizle e-ticaret hizmetleri sunuyoruz.

E-Ticaret Danışmanlığı

Site Optimizasyonu

E-ticaret danışmanlık hizmeti, firmaların teknolojik yöndeki istek ve ihtiyaçları doğrultusunda ürünlerin/hizmetlerin hedef kitlesine ulaşmasını sağlayacak şekilde işler. Rapor ve analiz çıkartmak, kontrol sağlamak, performans ölçümü yapmak, müşteri memnuniyetini ön plana çıkartmak, marka için potansiyel müşterileri bulmak, içerik üretim çalışmaları, planlama gibi daha pek çok faaliyet gösteren e-ticaret danışmanlığı firmanızın ya da markanızın büyümesine ve ilerlemesine büyük katkılarda bulunuyor.

E-Ticaret Danışmanlığı

İçerik Yönetimi ve Tasarım Hizmeti

İstekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda size ve sunduğunuz hizmet/ürüne özel e- ticaret yazılımınızı geliştiriyor ve içerik oluşturma desteği sağlıyoruz.Markanızın veya firmanızın sosyal medya platformlarındaki başarısını tespit ediyoruz ve dijital pazarda rakiplerinizden sizi ayırıcak özgünlükte tasarım projeleri sağlıyoruz.

E-Ticaret Tasarım

Arama Motoru Kullanımı

Arama motorları web sitelerini araştırarak sayfa içeriklerini veri bankalarına kaydederler. Başka bir deyişle interneti otomatik olarak dolaşır ve buldukları siteleri diğer kayıtlı sitelerin yanına eklerler. Geliştirilen yazılımlarla kurumsal imajınız ve marka bilinirliğiniz özgün çözümlerle ilerler. Krekpot ekibi ile tüm adımlar profesyonellikle atılır ve her detay sizin bilginiz dahilinde olacak şekilde çalışmalarını tamamlar ve sizlere sunar.

E-Ticaret Arama Motoru

Site Alt Yapısını Güncel Tutma

Hızla değişen dijital dünyada aktif bir şekilde var olabilmek için, sürekli güncellenmek gerekiyor! İster yaptığınız iş için bir web sayfası kullanıyor olun, isterseniz işinizi web üzerinden yapıyor olun, web siteniz de değişen ve sürekli gelişen uygulamalarla uyumlu bir şekilde çalışmaya devam ediyor olmalıdır.Sizlere sunduğumuz danışmanlık ile güncellemeleri takip ederek dijital dünyadaki yerinizi sağlamlaştırıyoruz.

E-Ticaret Site Alt Yapısını Güncel Tutma
Go To Top